خانه هوشمند و سیستم ایمنی و مدیریت انرژی

سیستم امنیتی، مدیریت انرژی و اتوماسیون صفحه اصلی
این سیستم, نسل راه حل های امنیتی برای خانه و خانواده خود است که با ارائه نظارت گسترده و خدمات هشدار در صورت آتش سوزی، سرقت، سیل یا نشت گاز، و همچنین به عنوان فرزند سفارشی و راه حل های مراقبت است.

zipato all in one home security and automation syystem_new

علاوه بر بهترین راه حل های امنیتی ، Zipato امکان ذخیره انرژی و نظارت بر مصرف انرژی خود، از طریق کنترل از راه دور و خودکار چراغ ها، دما و تمام دستگاه های مصرفی دیگر در منزل را,به شما می دهد. همچنین گزارش های سفارشی و اعلام اینکه که در منزل انرژی کجا مصرف می شود و جلوگیری از هدر رفتن آن زمانی که شما به آن نیاز نیست.
سطح بالایی از امنیت و بهره وری انرژی همراه با توانایی کنترل کامل واتوماتیک کردن خانه شما , از طریق اینترنت و یا تلفن همراه , منزل تان راحت تر خواهید کرد و به شما زمانی که دور از آرامش خاطر می دهد.

امنیت  خیلی بهتر است!

Zipato نسل جدیدی از ایمنی منزل و حفاظت را برای شما به ارمغان می اورد.

Expand_03_Security_01_Aa_r2_c2

همیشه از طریق اتصال به سیستم مرکزی هشدار همراه با امکان پیشرفته کنترل از راه دور و اتوماسیون، Zipato راه دقیق و امن تر برای محافظت از خانه خود را از سرقت، آتش سوزی، سیل، طوفان و گاز و رویدادهای دیگر را به شما  می دهد.

با Zipato شما می توانید کنترل کامل بر خانه خود را حتی زمانی که در منزل نیستید, را داشته باشید .

 

اتوماسیون امنیت

zipato_mobile_home_security_43

خانه خود را بر روی خلبان اتوماتیک تنظیم کنید.

تنظیم چراغ ها و سایه ی خودتان به تقلید الگوهای معمول و اینکه حضور شما در منزل به نظر می رسد ، حتی زمانی که شما آنجا نیستید. شما حتی می توانید با روشن / خاموش تلویزیون سارق را دلسرد کنید که در منزل تشریف دارید.

کنترل ورودی ها
مشاهده اینکه چه کسی مقابل درب منزل شماست و قفل و یا باز کردن درب جلو از طریق اینترنت ، تلفن و یا پنل لمسی منزل. دانستن اینکه چه کسی وارد منزل شده از طریق متن، ویدئو و یا عکس. شما می توانید با دسترسی به کدهای کاربر،بچه نگهدار، پاک کننده خانه وغیره را مدیریت کند.
نظارت ویدئویی
دسترسی به دوربین های در خانه و یا کسب و کار شما از راه دور برای دیدن آنچه که زنگ به شما هشدار داده است یا مشاهده آنلاین وقایع .همچنین ویدیوهای قبل و بعد از زنگ های یا آلارم های داده شده را از طریق تلفن همراه و کامپیوتر خود مشاهده کنید. شما می توانید از دوربین های دید در شب برای دید در تاریکی ، ودوربین مگاپیکسلی برای داشتن کیفیت عالی عکس و فیلم استفاده کنید.