درباره ما

شرکت مهندسین مشاور بهین پرتو شرق به عنوان یک شرکت خصوصی، جهت فعالیت در عرصه فناوری های نوین جهانی به ویژه در حوزه برق در سال 1389 تاسیس گردیده است . خدمات شرکت بدون حد و مرز به کلیه بخش های مختلف جامعه به مانند سازمان ها و ارگان های دولتی، شرکت های خصوصی، کارخانه ها، واحدهای تولیدی، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز آموزشی، مراکز نظامی و بخصوص جهت رفاه مردم عادی ، با بالاترین کیفیت ارائه می گردد.

این شرکت سعی نموده است با بهره گیری از مدیران و کارشناسان متخصص در عرصه های گوناگون، خدماتی به روز و متناسب با نیازهای مشتریان ارائه نماید.برای جهت بخشیدن به فعالیت های کاری، ارزش هایی به عنوان الگوهای فعالیت شرکت به شرح ذیل انتخاب گردیده است:
  • بیان حقیقت. تمامی تلاش، برنامه ریزی ها، تبلیغات، جلسات، سمینارها و . . . در شرکت مهندسی بهین پرتو شرق ، مبتنی بر بیان واقعیت بدون اضافه و یا کم کردن مطالبی به اصل وجودی آن می باشد.
  • تولید مشتری وفادار. تمامی فعالیت های صورت گرفته در شرکت نه در جهت جذب مشتری، بلکه در راستای به وجود آوردن مشتریان وفادار به شرکت می باشد. لذا مواردی همچون کیفیت، توجه به ذات اصیل انسانی، رضایت مشتری و موارد بسیار دیگر در این حوزه رعایت می گردد تا مشتریانی وفادار به وجود آیند.
  • اطلاع رسانی بدون حد و مرز و به روز. تمامی پرسنل شرکت موظف می باشند کلیه اطلاعات فنی، تجاری و مشاوره ای موجود در شرکت را بدون در نظر گرفتن میزان قطعیت مشتری و به صورت رایگان در اختیار تمامی مراجعه کنندگان و درخواست کنندگان قرار دهند و در صورت لزوم جلساتی را به صورت رایگان برگزار نمایند. بدیهی است تمامی این خدمات برای مراجعه کنندگان تعهدی به همراه نخواهد داشت.
  • بالاترین حد کیفیت. تمامی فرآیندهای فنی و غیر فنی شرکت بر اساس استانداردها و به گونه ای شکل گرفته است که مشتری هرگونه خدمات و یا محصول مورد نیاز خود را با بالاترین حد کیفیت دریافت نماید.
  • ارائه محصول و خدمات فنی بر اساس آخرین فناوری های جهانی. یکی از نقاط قوت شرکت، انتخاب و ارائه محصولات و ارتقای خدمات فنی بر اساس آخرین تحولات فنی در عرصه جهانی می باشد تا مشتریان همیشه مطمئن باشند راه حل ارائه شده دارای بالاترین استاندارد و در لبه توسعه فناوری تجاری، در عرصه جهانی است.
  • همکاری با بهترین ها. تمامی تلاش آن است که در جهت تهیه کالا، نمایندگی و همکاری فنی با
    شرکت های مادر، آنهایی مورد توجه قرار گیرند که در زمینه کاری خود از جنبه های مختلف جزو
    برترین ها محسوب می گردند. در زمینه پرسنل و نمایندگان شرکت نیز این وسواس وجود دارد و این برتری همکاران مجموعه به صورت مداوم پایش و در صورت لزوم در انتخاب های صورت گرفته اصلاح صورت می پذیرد.

 

برند :

شرکت مهندسی بهین پرتو شرق نماینده رسمی اسمارت هوم گروپ (SMART HOME GROUP) امریکا صاحب برندهایی همچون:

Digitcom, SmartHome, Sunseeker, W-BUS, Resound, Zone-Audio, Cool, Power Com.

و همچنین نماینده رسمی محصولات TISآمریکا می باشد.

این محصولات یکی از بهترین و قدیمی ترین محصولات هوشمندسازی در سطح دنیا محسوب می گردد .